Grafice de circulație a PE AVTOTRANZYT pe traseu Dnipro-Гдиня
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Dnipro - Кам'янське - Кременчу́к - Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Volodymyr-Vol., AS, Halytskoho - Korczowa - Люблін - Варшава - Лодзь - Влоцлавек - Торунь - Бидгощ - Гданськ - Гдиня |