Grafice de circulație a PE AVTOTRANZYT pe traseu Гдиня-Dnipro
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Гдиня - Гданськ - Бидгощ - Торунь - Влоцлавек - Лодзь - Варшава - Люблін - Korczowa - Volodymyr-Vol., AS, Halytskoho - Луцьк - Рівне - Житомир - Київ - Кременчу́к - Кам'янське - Dnipro |