Grafice de circulație a PE AVTOTRANZYT pe traseu Кривий Ріг-Щецин
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Кривий Ріг - Кропивницький - Черкаси - Сміла - Horodyshche - Korsun - Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Ковель - Дорогуськ - Люблін - Варшава - Лодзь - Конін - Познань - Свебодзін - Ґожув-Велькопольський - Щецин |